02
آذر

چراغ تزیینی و نورپردازی

چراغ تزیینی در گذشته یک کالای لوکس تعبیر میشد ، زیرا در گذشته، ساختمان فقط به منظور اسکان و محلی برای استراحت و سکونت اعضای یک خانواده بود . یا اینکه محلی برای شرکتها و ادارات و در کل تجمع اعضای یک کسب و کار. پس از مدتی ، علاوه و بر نیازهای اولیه، نمای ساختمانها نیز دارای اهمیت شد و محصولات مختلفی صرفا جهت ایجاد نمای مناسب در ساختمانها ساخته شدند. این محصولات را میتوان تزیینی یا دکوراتیو نامید.

روشهای مختلف نورپردازی نمای ساختمان

علاوه بر سرامیک، شیشه، رنگ و … که در نمای ساختمانها قابل استفاده است، نورپردازی نیز میتواند روش بسیار مناسبی باشد.

از طرفی، در دکواسیون داخلی ساختمانها، نیز، علاوه بر ابزارها و محصولات مختلف زیبایی ، از گلدان و قاب عکس گرفته تا کاغذ دیواری و غیره، باز هم نورپردازی، توانست تبدیل به گزینه ای مناسب برای زیباسازی ساختمان شود.

اهمیت نورپردازی بیشتر در شب و در فضاهای تاریک و کم نور قابل رویت است و اهمیتی صد چندان می یابد. محصولات تولیدی پارسانور افق آسیا، میتوانند در زمینه، نماسازی و زیبایی بخشی مکان مورد نشر شما، از جمله، منزل، محل کار، اماکن تفریحی و غیره گزینه مناسبی باشد.

نورپردازی احتیاج به مقداری تخصص دارد ولی چراغهای تزیینی را به سادگی میتوانید در هر جای منزلتان که لازم بود اضافه کنید.

چراغ تزیینی دکوراتیو
چراغ تزیینی

نورپردازی نما امروزه توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است و توانسته بین ساکنین ساختمان ها ، سازنده ها ، مسئولین شهرداری ها و … جایگاه مناسبی را پیدا کند.

استفاده اصولی از عناصر مختلف جهت نورپردازی نما ساختمان نه تنها به جذابیت بنا می افزاید بلکه می تواند در شب منظره زیبایی را نیز ایجاد کند و زیبایی ساختمان و شهر را دوچندان کند.

در نورپردازی نما باید اصول آن را رعایت کنیم به طور مثال برای ساختمان های بلند از چراغ هایی استفاده کنید که پرتاب نور بالایی دارد و عموما نور را به صورت خطی تولید می کند.

در نورپردازی درون ساختمان، ابزارهای نورانی و تزیینی زیادی وجود دارند که میتوانند به زیبایی خانه شما بیفزایند.

چراغ های تزیینی LED شرکت پارسانور افق آسیا انتخاب مناسب ،به صرفه و با کیفیتی برای منزل و محل کار شما هستند