04
آذر

چراغ سقفی توکار ؛ کاربردها، مدل ها و موارد استفاده چه هستند؟

چراغ سقفی توکار امروزه یکی از محصولات پرکاربردی است که در نورپردازی و روشنایی منازل و محیط داخلی ساختمان مانند استخرها، فروشگاه ها، مغازه، سالن های ورزشی و … کاربرد دارد. به دلیل اینکه امروزه توجه به نورپردازی در طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان اهمیت بالایی دارد، استفاده از سیستم های روشنایی های مصنوعی مثل انواع آویزها، چراغ های دیواری، چراغ های سقفی و … تکمیل کننده روشنایی های عمومی هستند، که با انتخاب درست و مناسب هر کدام از انواع این چراغ ها می توانید محیط زندگی خود را زیباتر کنید.

 چراغ توکار، یکی از پرکاربردترین انواع برای روشنایی محیط است، که دارای شکل ها، اندازه ها و کابردهای متفاوتی می باشد. از مزایای چراغ های سقفی توکار می توان به نور این چراغ های اشاره کرد، نور و اشعه این چراغ ها سالم بوده و در ساخت چراغ های سقفی به اصول کیفی و استانداردها نیز توجه شده است به طور مثال در صورت وجود لامپ های زرد در یک چراغ سقفی به دلیل وجود شیشه و محافظ ، از آسیب رسیدن و اذیت شدن چشم جلوگیری می شود.

چراغ سقفی توکار مدل LED و ویژگی های آن

چراغ سقفی LED یکی دیگر از محصولات صنعت روشنایی است. این چراغ جهت مصارف روشنایی داخلی و در سقف های کاذب مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به این موضوع که تنوع توان مصرفی در چراغ سقفی بسیار زیاد است، سلیقه و نیاز مشتریان مختلف قابل پوشش دهی است. نکته دیگری که باید در این نوع چراغ ها در نظر بگیرید این موضوع است که زاویه تابش نور در این محصول قابل تعیین است. چراغ سقفی توکار LED این ویژگی ها را دارد که تقریبا منحصر به فرد است:

  • با این محصول می توانید در مصرف برق صرفه جویی کنید.
  • چراغ LED بازده نوری بالا، توزیع مناسب نوری و عمر زیادی دارد.
  • با استفاده از این محصول می توانید نورپردازی دکوراتیو را به بهترین شکل انجام دهید.
  • چراغ سقفی توکار LED در اطراف چراغ تولید گرما نمی کند.