09
آبان

چراغ سوله ای

چراغ های سوله ای 

سوله ها و کارگاه ها و کارخانه ها و … به علت ارتفاع بالای سقف آنها ، و همچنین فضای متفاوت حاکم بر محیط، از جمله وجود گرد و غبار، دود ، رطوبت، حرارت ، مواد شیمیایی  و … نیازمند تجهیزات روشنایی هستند که بتواند بر تمامی این محدودیت ها فائق آید و بتواند نیازهای این محل ها را فراهم کند. چراغ های صنعتی و سوله ای به همین منظور ساخته شده اند

انواع چراغ های سوله ای تولیدی پارسانور محصولاتی هستند که قابل استفاده در سوله ها و کارگاه ها می باشند و می توانند به عنوان المان تامین کننده روشنایی فضا مورد استفاده قرار گیرند. این محصولات دارای ویژگی های منحصربه فردی هستند که آنها را از سایر چراغ های قابل استفاده درمحیط های دیگر مجزا می سازد.

انواع چراغ صنعتی و چراغ کارگاهی می توانند به صورت سقفی و یا آویز مورد استفاده قرار گیرند و در واقع در مدل های مختلفی تولید می شوند که مشتریان می توانند متناسب با محل مورد نظرشان یکی از این چراغ ها را انتخاب نمایند.       

انواع چراغ های سوله ای

این چراغها دارای مدلهای مختلفی هستند و درساختمان داخلی آنها می تواند لامپ های فلورسنتی یا لامپ های ال ای دی بکار رود که نوع آنها طبق مکان موردنظر انتخاب می شود. برای نمونه اگر از لامپ های LED بکار برده شود موجب می شود طول عمر چراغ افزایش یابد و همچنین در مصرف انرژی به مقدار قابل توجهی صرفه جویی می شود. مدل دیگری از چراغ صنعتی موجود می باشد که علاوه بر ضد نم و ضد غبار بودن به طور اضطراری نیز کار می کند و کارکرد آنها به صورتی است که با قطع شدن برق ، باطری فعال می شود و از خاموش شدن چراغ خودداری می کند. در نتیجه استفاده از این نوع چراغ می تواند کارآیی زیادی در فضاهای صنعتی داشته باش

این چراغها میتوانند به صورت آویز یا سقفی باشند.

ویژگی های چراغ سوله ای

بهینه سازی چشم گیر مصرف برق

سرعت نصب

آسودگی در راه اندازی

کاهش هزنیه های تعمیر و نگه داری به دلیل طول عمر بالا

حذف اشعه های مادون قرمز و فرابنفش

پخش متقارن و یکنواخت نور

ضریب توان بالا

توجه داشته باشید که چراغ سوله ای نیز ، مانند هر وسیله روشنایی دیگری ، نیازمند انتخاب محل و شرایط نصب مناسب است. تا بتواند بهترین بازدهی را داشته باشد . به طول مثال ارتفاع بیش از اندازه موجب پراکندگی نور و کاهش روشنایی میشود.


فروش چراغ سوله ای
شما می توانید برای خرید چراغ سوله ای به صفحه این محصول در سایت شرکت پارسا نور افق آسیا مراجعه نمایید.